Saving Yello

Saving Yello Lite 1.2

Złota rybka walczy o przetrwanie w stylu Angry Birds

Zalety

  • Wciągająca
  • Ładna grafika
  • Rozwinięcie rozgrywki z Angry Birds

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Saving Yello to wciągająca gra zręcznościowa na Android. Rozgrywka inspirowana jest przebojowymi grami z serii Angry Birds. Naszym zadaniem w grze jest pomoc sympatycznej złotej rybce o imieniu Yello wrócić do swojego akwarium.

Yello nie wyskoczył ze swego akwarium z własnej woli. Zrobiła to jego siedmioletnia właścicielka o imieniu Matylda. Yello chce wrócić z powrotem do akwarium, a po drodze zniszczyć zabawki złośliwej dziewczynki.

Rozgrywka w grze Saving Yello na iPhone i iPad jest inspirowana tą z Angry Birds. Na szczęście nie jest to kopia 1:1, tylko rozwinięcie pierwotnego pomysłu. Zamiast wściekłych ptaków wystrzeliwujemy naszą rybkę. Okazuje się, że Yello jest bardzo elastyczny, wystarczy pociągnąć go za ogon, a wystrzeliwuje on jak z procy. Co ważne, nie chodzi w grze o dotarcie do akwarium w jak najmniejszej liczbie ruchów, tylko o zniszczenie zabawek. Do pomocy w tym zadaniu dostaniemy specjalne przedmioty takie jak ogień, dynamit, czy ciernie.

Grafika w Saving Yello na iPhone jest ładna i kolorowa, a fizyka realistyczna. Gra się bardzo przyjemnie. Saving Yello możemy polecić z czystym sercem wszystkim fanom Angry Birds oraz podobnych gier logiczno-zręcznościowych na iPhone i iPad.

Najczęściej pobierane Planszowe na iphone

Więcej
Saving Yello

Download

Saving Yello Lite 1.2

Opinie użytkowników o Saving Yello